ÜRÜNLERİMİZ » Elastik Havuz Kaplama Ürünleri

POLYLINER HAVUZ KAPLAMA ÜRÜNLERİ

Yüksek çekme mukavemetine ve %400 uzama elastikiyetine sahip elostomerik bir su yalıtım ve son kaplama ürünüdür. Teknolojik özellikleriyle birçok ayrıcalıklar sunmaktadır.. Havuz içerisine ek oluşturulmadan sprey yöntemiyle hızlı bir şekilde uygulanır. Bu nedenle hiç bir zayıf nokta bırakılmaz. Betonarme betonu, sıva, ahşap, seramik, metal, plastik gibi birçok yüzey üzerine uygulanabilir. Bu yüzeylere mükemmel bir şekilde yapışır.
Yüksek mukavemete sahiptir ve ağır yük altında kullanılabilir. UV ışınlarına dayanıklı olması nedeniyle dış mekanlarda ve su içerisinde kullanılabilir. Uygulamayı müteakip yaklaşık 10 saniye sonra üzerinde yürünebilir. 24 saat sonra hiçbir kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.
Düşük sıcaklıklarda uygulanabilir. Hertürlü köşe, kavis gibi yerlerde daha öncesinden önlem almadan etkin bir şekilde kullanılabilir. Yüksek sıcaklık dayanımına sahiptir. Bakım gerektirmeden yıllarca kullanılabilir. Yüzme havuzları, büyük göletler ve diğer su ögeleri için pratik ve çok uygun bir çözümdür.

 

POLYLINER     KOD
RENK      
         
WATER BLUE PL0011
DARK BLUE PL0013
BEACH PL0018
LAGOON PL0021
DIAMOND PL0022
HONEY PL0034
AMAZON PL0036
TURQUOISE PL0040
EBONY PL0041
BLACK PL0044