Tuz İle Dezenfeksiyon Cihazı
 

 

  


HAYWARD AQUARITE® PRO TUZ İLE DEZENFEKSİYON CİHAZI

Latest generation salt electrolyser

AquaRite™ Pro havuzların dezenfekte edilmesi için basit, güvenli ve uygun maliyetli bir çözümdür. Sıradan bir tuzu otomatik olarak yenilenmiş, taze ve saf klor kaynağına dönüştürür.Su kimyasını kolaylıkla temiz, berrak ve yumuşak halde tutar.

•Tuz Klorlama Sistemi: AquaRite Pro sıradan tuzları kullanarak havuz sıhhi temizliğini tam olarak sağlamaktadır. Son derece güvenli elektrolitik teknolojisi, düşük voltajla, az bir miktardaki tuzu adeta sonsuz taze ve saf klor kaynağına dönüştürür..

•Kolay kurulum ve kullanım: Havuzunuzun büyüklüğüne göre üç değişik modeli vardır.. Yeni yüzme havuzları veya mevcut yüzme havuzlarına kolay ve hızlı bir şekilde monte edilebilir.

•Kendi Kendini Temizlemeli Turbo-cell® : Ters kutup elektrotları kalsiyumun artmasını sınırlar ve bakımı asgari seviyeye indirir.

•”Sense and Dispense”(Hisset ve Uygula) : Bu teknoloji ile havuz suyunun Ph (suyun asit ve alkali özelliğini anlatan ölçü birimi) değeri ve dezenfektan dengesi devamlı olarak kontrol edilir. Havuz suyundaki oxidation-reduction potansiyeli (ORP) ölçülerek; ticari veya özel amaçlı kullanılan havuzlara, otomatik önsezi ve maliyet verimliliği ile yüksek kalite standartları getirilmektedir.

Karıştırma, ölçme veya karışıklık artık yok. Şimdi, havuzunuzun %100 sıhhi temizliğine yönelik ihtiyaçlarınız ile ilgili daha kolay, daha verimli uygun maliyetli bir yol var, her zaman temiz, berrak ve son derece yumuşak suyun tadını çıkarın.

HAYWARD AQUARITE® PRO TUZ İLE DEZENFEKSİYON CİHAZI

AÇIKLAMA HAVUZ HACMİ BAĞLANTI PROBE KOD
         
           
9.97 g/saat  60 1 1/2''   AQR-PRO-60E
18.51 g/saat  95 1 1/2''   AQR-PRO-95E
27.78 g/saat 150 2''   AQR-PRO-150E
Sense and Dispense 60 / 95 1 1/2'' pH + ORP AQL-CHEM-50
Sense and Dispense 150 2'' pH + ORP AQL-CHEM-63
Turbo Cell ler için temizleme aparatı                                 - - - GLX-CELLSTAND
Tuz ölçer - - - GLX-SALTMETER
ORP Probe - - - GLX-PROBE-ORP
pH Probe - - - GLX-PROBE-pH

 

 

 

HAYWARD SALT & SWIM ® TUZ İLE DEZENFEKSİYON CİHAZI

Salt Chlorination system

SALT&SWIM Tuz ile dezenfekte edilmiş havuza ulaşmanın en uygun yoludur. Aile havuzları için idealdir.Yumuşak bir havuz suyu ve güvenilir bir dezenfeksiyon sağlamak için ihtiyacınız sadece tuzdur. Kullanımı kolaydır

Manyetik flow switch kontrollü

HAYWARD SALT & SWIM ® TUZ İLE DEZENFEKSİYON CİHAZI/SALT CHLORINATION SYSTEM

AÇIKLAMA MAX.HAVUZ HACMİ BAĞLANTI MİN SURK. DEBİSİ KOD
         
           
19  g/saat  90 1 1/2''  veya 2'' 5 m3/saat AQR-PRO-60E