ŞİRKET PROFİLİ

ARITES Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. çevre sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak insan sağlığı ile rekreasyonu için çağdaş çözümler ve kaliteli hizmetler sunmak amacıyla 1987 yılında kurulmuştur.

 

Güvenlik, kalite ve verimlilik ana değerlerimiz olup, konusu ile ilgili yenilikçi yatırımlar yapmak önceliğimizdir.

ARITES 20 yılı aşan geçmişinde; her türlü yüzme havuzları ve su ögeleri, evsel atıksu arıtımı, endüstriyel atıksu arıtımı, içme suyu arıtımı, proses suyu hazırlama tesisleri, spa ve sauna alanlarında yüzlerce uygulamayı başarıyla gerçekleştirmiştir.

 

Belediyelere, otellere, sitelere, tatil köylerine, spor tesislerine ve fabrikalara tesisler projelendirilmiş, inşa edilmiş ve kurulan tesislerin işletilmesi yapılmıştır. Gerçekleştirdiğimiz yüzlerce havuzun ve çok sayıda arıtma tesisinin halen sağlıklı bir şekilde dünya standartlarında hizmet veriyor olması övünç kaynağımızdır.

 

Şirketimiz, konusu ile ilgili olarak TÜV Rheinland ISO9001 Sertifikası, TSE Hizmet Yeterlilik Belgeleri, TSEK Kalite Belgeleri, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Garanti Belgeleri ve Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahiptir.

Faaliyet konuları ile ilgili olarak projelendirmeden başlayarak;  inşaat, mekanik  ekipman temini ve montajı ile işletmeye alma dahil olmak üzere anahtar teslimi olarak hizmet vermektedir.

 

Şirketimiz ayrıca; Hayward Türkiye, Beadcrete Pool Coating Türkiye, Aquaviaspa Türkiye, Praher Türkiye, Peraqua Türkiye, Waterair Piscines Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

 

Konuları ile ilgili alanda lider firmalardan birisi olarak ARITES size de hizmet vermek için hazırdır.

 

Şirket faaliyetleri ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz internet adresleri:

 

www.arites.com.tr

www.beadcrete-tr.com

www.aquaviaspa-tr.com

www.aritessauna.com

www.pebblenature.com

www.waterair.tc

www.saltelectrolyser.com